podmenu

O nasOutlet Center jest pierwszym
w Bydgoszczy obiektem oferującym markowe produkty w atrakcyjnych cenach, znacznie obniżonych w stosunku do pierwotnej ceny detalicznej. Centra typu outlet powstały już w największych miastach Polski, natomiast projekty Outlet Center wypełnią lukę w woj. kujawsko-pomorskim. W największym skrócie outlety to obiekty handlowe, w których w atrakcyjnym otoczeniu, nie odbiegającym atmosferą i jakością aranżacji wnętrza od centrów handlowych, producenci i pośrednicy oferują towary stanowiące końcówki kolekcji z poprzedniego sezonu, bieżące nadwyżki produkcyjne czy serie próbne. Ceny w sklepach outletowych są obniżone o przynajmniej 30% w stosunku do pierwszej ceny detalicznej. W okresie głębszych przecen obniżki te sięgają nawet 80%.

Outlet Center w Bydgoszczy charakteryzuje się doskonałym położeniem na mapie miasta, jest usytuowane tuż przy głównych arteriach miasta, na terenie największego osiedla w Bydgoszczy – Fordon 72 tys. mieszkańców, które jest najlepiej rozwijającym się osiedlem w mieście. Projekt jest także doskonale włączony w siatkę komunikacji miejskiej. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się przystanki autobusowe (linii 65,69,83,73,74,81,89) oraz przystanki tramwajowe.

W bezpośrednim sąsiedztwie Outlet Center funkcjonuje już centrum DIY IKEA, tworząc razem z nim park handlowy. Outlet Center to docelowo około 100 sklepów o łącznej powierzchni najmu 13500 m2. Budynek zajmie dwie kondygnacje: parking podziemny na około 400 miejsc oraz kondygnację handlową. Razem z miejscami parkingowymi wokół budynku inwestycja zapewni miejsca dla około 1000 samochodów.  Budynek będzie posiadał certyfikat BREEAM.

kontakt

Outlet Center

Dyrektor Outlet Center Bydgoszcz


Bartosz Kowalowski
+48 733 030 307 b.kowalowski@outlet-center.com.plWynajem lokali


Magdalena Bandurska
691 959 005 m.bandurska@pordevelop.pl
Outlet Center map