podmenu

LokalizacjaOutlet Center
znajduje się przy głównej arterii miasta, 10 km od ścisłego centrum raz 30 km od granicy miasta Toruń co pozwala na dogodny dojazd z głównych miast aglomeracji. Usytuowany jest na terenie największego osiedla w Bydgoszczy – Fordon ok. 72 tysiące mieszkańców, które jest najlepiej rozwijającą się dzielnicą miasta.

W pobliżu centrum zatrzymuje się kilka linii autobusowych i tramwajowych, w tym najczęściej kursująca w Bydgoszczy linia autobusowa nr. 69. Przez większą część dnia na autobus nie trzeba czekać dłużej niż kilka minut, a linię obsługują nowoczesne i wygodne autobusy. Dzięki doskonałej komunikacji każdy mieszkaniec Bydgoszczy dojedzie do centrum wyprzedażowego przy ulicy Fordońskiej.

NAJWIĘKSZE CENTRUM OUTLETOWE

Outlet Center znajduje się w bezpośredni sąsiedztwie potentata meblowego – IKEI wraz z którą będzie tworzyć atrakcyjny dla klienta park handlowy. Będzie on uzupełniony o gastronomię lecz także o sklepy oferujące nie tylko asortyment z segmentu odzieżowego.

DOSKONAŁA KOMUNIKACJA

W pobliżu Outlet Center znajdują się przystanki zarówno tramwajowe jak i autobusowe. Dojazd jest również dogodny dla mieszkańców Torunia, Włocławka, Grudziądza oraz okolic.Wkrótce powstanie również kolejna linia tramwajowa, która przebiegać będzie przez najczęściej uczęszczane przystanki w mieście.OBSZARY ODDZIAŁYWANIA OUTLET CENTER


kontakt

Outlet Center

Dyrektor Outlet Center Bydgoszcz


Bartosz Kowalowski
+48 733 030 307 b.kowalowski@outlet-center.com.plWynajem lokali


Magdalena Bandurska
691 959 005 m.bandurska@pordevelop.pl
Outlet Center map